1W dniu 13.04.2017 r. Polskie Towarzystwo Ochrony Ptaków ogłasza konkurs na logo programu "Ochrona ptaków strefowych". Regulamin konkursu:

1. Organizatorem konkursu jest Polskie Towarzystwo Ochrony Ptaków z siedzibą w Białowieży.

2. Celem konkursu jest przygotowanie graficznego znaku przedstawiającego ochronę wybranych gatunków ptaków strefowych (dotyczy orlika krzykliwego, bielika, kani rudej, kani czarnej, bociana czarnego). Dopuszcza się logo w formie stylizowanego napisu, jak i w formie grafiki, nawiązującej do ochrony ptaków strefowych poprzez powoływanie stref ochronnych w lasach.

3. Prace należy przesyłać w formie elektronicznej (pliki wektorowe) na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 07.05.2017 r. W treści maila należy napisać imię i nazwisko autora, adres korespondencyjny oraz nr telefonu. Prace, które wpłyną po wyznaczonym terminie, nie zostaną ocenione.

4. Prace zostaną ocenione przez Komisję Konkursową, powołaną przez Organizatora, w ciągu 5 dni roboczych od upływu terminu nadsyłania prac.

5. Autor pracy, która uzyska najwyższą liczbę punktów otrzymuje nagrodę główną, którą stanowi: koszulka, kubek, film "Kraina 1000-bocianów" oraz przewodnik Collinsa "Ptaki" w miękkiej okładce. Nagroda zostanie wysłana pocztą.

6. Wyniki konkursu zostaną opublikowane na stronie Organizatora.

7. Osoba do kontaktu ws konkursu: Sebastian Menderski, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 505 701 652

Drukuj