4 marca 2013 r. w Centrum ASTORIA przy ul. Sienkiewicza 4 w Białymstoku odbędzie się oficjalna inauguracja projektu "Czynna ochrona dubelta Gallinago media w obszarze Natura 2000 Dolina Górnej Narwi".

Celem spotkania jest zaprezentowanie założeń projektu, przedstawienie problematyki związanej z ochroną dubelta w dolinie Górnej Narwi oraz wymiana doświadczeń związanych z realizacją tego typu przedsięwzięć. Liczymy, że wiedza i doświadczenie uczestników spotkania będą cennym wsparciem w jak najlepszej realizacji projektu. Dlatego chcielibyśmy zachęcić ekspertów, przedstawicieli instytucji i organizacji związanych z ochroną przyrody oraz osoby zaangażowane w proces wdrażania poszczególnych działań związanych z projektem do udziału w spotkaniu i dyskusji.

Poniżej zamieszczamy program spotkania i kartę potwierdzenia uczestnictwa. Zainteresowanych prosimy o kontakt z Dominiką Musiał – tel. 85 664 22 55 (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).

pdf program_spotkania_04_03_2013.pdf

doc karta_potwierdzenia_uczestnictwa.doc

Drukuj