Polskie Towarzystwo Ochrony Ptaków (PTOP) jest pozarządową organizacją zrzeszającą osoby zainteresowane poznawaniem i ochroną ptaków. Członkiem PTOP może być każdy kto potwierdzi pisemnie w deklaracji chęć realizowania celów Towarzystwa oraz opłaci składkę członkowską. Osoby, które nie ukończyły 16 roku życia mogą być członkami PTOP za zgodą przedstawicieli ustawowych.

Będąc członkiem PTOP możesz razem z nami pracować dla dobra ptaków, brać udział w akcjach wolontariackich, działaniach edukacyjnych, liczyć na wsparcie organizacji i jej członków. Działając razem możemy osiągnąć więcej.

Od 1 stycznia 2019 roku obowiązują nowe wysokości składek członkowskich:

20 zł składka ulgowa – dotyczy dzieci, młodzieży, studentów do 24 roku życia, emerytów,

40 zł składka normalna – dotyczy dorosłych,

60 zł składka rodzinna – dotyczy dowolnej grupy (minimum 3 osoby), która liczy nie więcej niż dwie osoby dorosłe (liczba dzieci nie jest ograniczona) i która będzie otrzymywać materiały PTOP na jeden, wspólny adres.

Składkę należy opłacać co 12 miesięcy.

 Deklarację członkowską można złożyć na 3 sposoby:

- w formie pisemnej w Sekretariacie PTOP w Białymstoku przy ulicy Ciepłej 17 lub Biurze Regionalnym PTOP w Olsztynie przy ulicy Murzynowskiego 18,

- w formie pisemnej drogą korespondencyjną na adres: Sekretariat PTOP, ul. Ciepła 17, 15-471 Białystok,

- w formie podpisanego skanu/fotokopii, na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Zgodnie ze Statutem PTOP członkostwo w PTOP rozpoczyna się z dniem powzięcia uchwały Zarządu o przyjęciu członka zwyczajnego. Uchwała o przyjęciu bądź odmowie przyjęcia członka zwyczajnego zostanie podjęta po złożeniu deklaracji i uiszczeniu składki, na najbliższym posiedzeniu zarządu PTOP.

pdfdeklaracja członkowska

Sekretariat PTOP

ul. Ciepła 17 15-471 Białystok tel./fax.: 85 664 22 55, 85 6754862 sekretariat@ptop.org.pl

Biuro Regionalne w Olsztynie

ul. Murzynowskiego 18, 10-684 Olsztyn, tel./fax.: 89 533 68 66 smenderski@ptop.org.pl

Gospodarstwo rolne PTOP

Żywkowo 7 11-220 Górowo Iławeckie tel./fax.: 89 761 82 07 zywkowo@ptop.org.pl