Zapisz się

ZJAZD PTOP NEWS

fot. Grzegorz Grygoruk

Drodzy Członkowie!

Zjazd PTOP już tuż tuż. UWAGA! Przedstawiamy uaktualniony plan i informacje organizacyjne. Prosimy o zgłaszanie się zainteresowanych rezerwacją posiłków w Restauracji Parkowej i spotkaniem integracyjnym.

Zainteresowanych udziałem w spotkaniu prosimy o wcześniejsze zgłoszenie (z informacją czy wybieracie kolację MIĘSNĄ czy WEGENARIAŃSKĄ) na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. (musimy oszacować liczbę gości).

Rezerwację posiłków (z informacją czy wybieracie posiłki MIĘSNE czy WEGENARIAŃSKIE) proszę zgłaszać bezpośrednio do restauracji na adres mailowy Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. do 3.03.2017 r. Opłaty za posiłki prosimy wnosić na konto BGŻBNP 59 2030 0045 1110 0000 0219 6190 do 3.03.2017 r. Szczególnie ważne są rezerwacje sobotniego obiadu. ZGŁOSZENIA NA PROMOCYJNY OBIAD W DNIU ZJAZDU MOGĄ NIE BYĆ REALIZOWANE!!!

pdf PLAN.pdf

pdf Info organizacyjne2.pdf

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail